FacebookTwitter

Noderīgas lietas

Kā izvēlēties apavus pārgājienam?

Lūkojoties uz plašo pārgājienu apavu piedāvājumu veikalos un internetā, ir viegli apjukt, ja nezini, kam pievērst uzmanību. Taču lielākoties izvēle tev jāizdara, balstoties uz plānotajām aktivitātēm un apvidu – vai dosies pārgājienā pa meža taku, vai arī tev nepieciešami izturīgāki apavi, kas ļautu pārvietoties pa klintīm, stāvām nogāzēm, kalniem un pat bezceļa apstākļos? Tāpat jāizvēlas starp materiālu – ko vieglu vai, piemēram, ar ādas apdari. Šie ir tikai daži no kritērijiem, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību. Ja tu šobrīd vai nākotnē plāno iegādāties pārgājienu apavus, iesakām ...

Kas jāņem vērā, izvēloties mugursomu pārgājienam?

Lai atrastu mugursomu, kas būtu ideāla īsākam vai garākam pārgājienam, ir noderīgi aplūkot dažādus modeļus, ņemot vērā to īpašības, funkcionalitāti un cenu. Ja tu neesi pārliecināts, ar ko sākt, šis ceļvedis tev palīdzēs izvēlēties mugursomu, kas būs tavs labākais kompanjons, neatkarīgi no pārgājiena ilguma, mērķa un apstākļiem. Ielūkosimies svarīgākajos faktoros, kas jāņem vērā.

Labs termoss - ir palīgs visās dzīves situācijās

Termoss, tā ir lieta, kuru labi pazīst visi aktīvās dzīves cienītāji. Ja jūs esiet karavīrs, tūrists dabā, lauksaimnieks, meža izstrādes darbinieks... tad jūsu neatņemamā dzīves sastāvdaļa ir termoss.